Latest topics
» Keičiamės
2016-11-17, 13:26 by Svečias

» Personažų sąrašas
2016-10-16, 22:28 by Yugi

» Klausimai - atsakymai
2016-09-04, 17:34 by Miki

» Taisyklės
2016-09-04, 16:10 by Svečias

» Michiru Matsushima
2016-08-02, 18:58 by Michiru

» Kiemas
2016-07-19, 19:33 by Hikaru

» Koridorius
2016-07-18, 12:44 by Hira

» Stogas
2016-07-15, 13:04 by Hikaru

Antrokų klasė

Puslapis 1215 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Antrokų klasė

Rašyti by Maya on 2015-08-16, 20:31

First topic message reminder :

Suolai dviviečiai!

Atnaujintas (10-04): 

Spoiler:
Kai atsiras naujų mokinių ar seni dings bus vis atnaujinamas

Paskutinį kartą redagavo Maya, 2015-10-04, 12:09. Redaguota 6 kartus(ų)

“Freedom“ is another word for
“nothing left to loose“

Maya
Cyanide

Pranešimų skaičius : 12177

http://vulcun.com/f/pasiklydau

Atgal į viršų Go down

Re: Antrokų klasė

Rašyti by Ren not Rem e u e on 2015-09-18, 19:16

Rijouku dairydamasi netycia sutiko vieno vaikinuko zvilgsni . Ji jau ruosesi nusisukti, bet jis jai mirktelejo ir ji kiek pasimetusi siek tiek paraudonavo , apsidaire ir supratusi jog jis cia jai , mergina tik pakele smakra ir nusisuko i priezinga puse. Nors jis buvo jos klasiokas Riku niekada nebuvo jo uzmaciusi ankciau tad dar kai ji tik neperseniausiai pabudo ji jautesi pasimetusi , bet ir nenorejo sugadinti savo ivaizdzio.
Rozinplauke persimete plaukus per viena peti ir pradejo dometis orais per savo telefona . Debesys ja gazdino, o per lietu nesinoretu grysti.

Ren not Rem e u e
Aštuntokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 4138

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Maya on 2015-09-18, 19:41

Maya norėjo vožti Inugamiui iš kažko, nes jis dažnai ją erzindavo. Ir kaip jai reikės sėdėti su juo viename suole? Maya atsiduso išgirdusi Hiros pritarimą. Ji piešinį matė visai ne tai, kaip Inugamis ir Hira. Ji ten matė didžiakrūtę merginą (o ji tuo apdovanota nebuvo, kas žlugdė labiau, nei Kyuu pasakymas, kad merginai patinka yuri).
-Visų pirma, čia akiniai nuo saulės, o visų antra, ar panašu, kad mano.... mano... būtų tokio dydžio!? - Mayos skruostai nukaito ir paskutinius žodžius ji ko neišrėkė.
-Manyčiau, kad čia kokio vaikino pomėgiai pavaizduoti. - jau kiek aprimus pridūrė.
Į šviesos užsidegimą ji nelabai sureagavo.

“nothing left to loose“

Maya
Cyanide

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aika on 2015-09-18, 19:47

Ji gan greitai suvokė jų žaidžiamą žaidimą. Kažkas piešė, o vėliau spėliojo piešinių savininkus. Aišku pati prie spėliojimo prisidėti negalėjo, nes žinojo, tik dviejų merginų vardus, ir nieko daugiau. Atsidususi Aika pasilenkė link savo krepšio, ir ėmė jame kuistis. Sugriebusi telefoną žvilgtelėjo į laiką, o tada galiausiai išsitraukė nedidelę užrašų knygutę ir tušinuką. Užsikišusi ilgų rudų plaukų sruogą už ausies, šiek tiek prisimerkė ir kisltelėjo galvą kai šviesa žybtelėjo, tačiau greitai ir vėl ją nuleido, pasilepdama po užkritusiais plaukais. Jai visai buvo gerai ir vienai gale šio ratelio, kažką paišaliojant ir skreblenant savoje knygutėje. Viena ausimi tebegaudė pokalbius klasėje, tačiau nelabai į ką kreipė dėmesį. Tereikėjo prastumti šią pamoką.

We are always one
atop the ground that grew cold, i’m going to walk barefooted and your warmth will support me. i was born alone and yet, it’s as if i was bound to meet you. you, you know me more than anyone else does. i’ll stand up to face everything grand, fatally, when i’m with you. the journey we both walked together, we’ll make that our proof, forever.

Aika
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 696

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kyuubei on 2015-09-18, 20:58

- TAIP!,- rimtu žvilgnsiu atsakė Kyuu į Majos klausimą, net ėmė juoktis, visgi tokia tema jam iš tiesų patiko, juolab apie tai kalbėjo klasės vadinamoji "vadė".
- Abejoju ar pas mus kas nors išdrįstu piešti mergina, tikrai ne tas vaikinas , kuris man pritaria,- parodė pirštu į klasioką , kurio vardo kaip ir nelabai žinojo.
- Ei o Aika-chan, ką mano,- mestelėjo galvą šios pusės akies krašteliu nužiūrėdamas, kuo šioji užsiėmus.
- Gal nori prisidėti?Kažką juk pieši, tai gal nupiešk ir tu, nors ne kvaila, juk mes tai žinosim,-ėmė juoktis, kadangi tikrai nelabai kokį planą sugalvojo. 
- Vis tiek prisidėk prie mūsų, juk smagu, - prasišiepęs pamojo šiai ranka, - Tikiuos nereiks ateiti tavęs atsivesti, - šiek tiek grėsmingiau pasakė , atrodė ta mergina nelabai sociali, todėl jo kaip pačios socialiausio žmogaus klasėje darbas buvo visus įtraukti, na tik iki tos akimirkos kol šis  nepastebėjo dar vienos panelės , kuri irgi nerodė didelio entuziazmo, matydamas nežymų rožinplaukės kiek paraudusius skruostus, Kyuu susimąstė."Koks tetrališkas pasipūtimas",- pagalvojęs jis primerkė akis, mergina įniko į telefoną, keista , juk aplink tie žmonių. Tai buvo lauktas Kyuu momentas.
- Etooo, manau jo čia nereikėtų, - priėjęs ir Riku prabilo tamsiaplaukis vaikinas, uždengdamas telefono ekraną ranka, taip kad šios rankos liestų merginos pirštus.

Kyuubei
this is another way to die

Pranešimų skaičius : 2606

http://www.Reload.lt/pakvietimas-164307

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ren not Rem e u e on 2015-09-18, 21:16

Riku staigiai zvilktelejo į viršų .
-Ką tu posins-! ,-ji ikvepe gyliai ir atsiduso , ji palenke galva siektiek į šoną ir šyptelėjo gan maloniai ,- prašau patraukti savo rankas . Visą veiksmą pramiegojau tad manau neverta man prisijungti. 
Ji vis dar šypsojosi ta akivaizdžiai dirptine sypsena. Oi kaip ji kovojo su noru trenkti jam per rankas.

#yanderetsunderetheworstnightmareofdarefujoshilvl90000

Ren not Rem e u e
Aštuntokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Vafliukas on 2015-09-18, 21:44

- Na, gal tu įsivaizdavai, kad tavo tokio dydžio? O saulės akinukai tik tam, kad atrodytum kiečiau? - nepyktybiškai paerzino Maya, vis gi piešinys jam tikrai priminė suolo draugę
- Hmm, jei piešė vaikinas, tai gal.. Haru!? - bet po kelių sekundžių susiprato, kad tas geriau jau nupieštu maistą, negu kažką naudingo. Šiek tiek susijuokė ir tada pasitaisė:
- Nors nemanau, kad tai jis, atsiemu žodžius. Nė neįsivaizduoju kas čia galėtų būti.

Hypeeeeeeeeeeeeeeeeee!
 #apsivaflinaukelnytes

Vafliukas
Septintokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 3048

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Maya on 2015-09-18, 23:22

Maya nužvelgė visus kambaryje sėdinčius vaikinus. Inugamio piešinys jau buvo. Laucasas? Ne, jis negalėtų. Kyuu? Maya įdėmiai nužvelgė vaikiną, o tada pasižiūrėjo į piešinį ir atgal į vaikiną.
-Čia tavo darbas! - beveik suriko ir tada prapliupo juoktis. - Kaip aš galėjau nesuprasti!?
Maya kvatojosi taip garsiai, viskas pradėjo aiškėti - Kyuu prikaišiojimai ir panašiai - tai tikrai turėjo būt jo piešinys!

“nothing left to loose“

Maya
Cyanide

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aika on 2015-09-19, 01:37

Aika nuoširdžiai tikėjosi kad jos niekas neužkabins, ir ji realiai tebuvo čia tik todėl kad reikėjo būti. Ko gero ji buvo per daug į savo pasaulėlį per daug įsitraukusi, kad net krūptelėjo kai į ją kreipėsi. Akies krašteliu žvilgtelėjo į piešinį.
-Jis tavo,- atsakė vaikinui vėl nuleisdama akis į užrašų knygutę. -Anas vaikinas neatrodo toks, kuris pieštų merginą. O kad kuri pieštų save... tai būtų per daug akivaizdu. O tu kimbi prie kiekvienos, tad piešinys tavo,- paprastai pasakiusi vėl žvilgtelėjo į Kyuu, kurio jau akys buvo nukreiptos į kitą panelę."o ką aš sakiau" atsiduso mintyse.
-Ir ne, ačiū. Nesu linkusi kalbėti, ir netgi piešti apie save,- sumurmėjo. -Ir aš nepiešiu, o kuriu veiksmų planą kaip atsikratyti tavęs. Penkiolika minučių, ir tu jau man įgrisai..,- parodžiusi tušinuko galu į aktyvųjį vaikiną kuris vis nenustojo kalbėti, atsiduso. Pernelyg socialus vaikis, kaip jai, ir jeigu jis nenustos kalbėti, Aikai ko gero trūks kantrybė. O tada tikrai prireiks to minėto veiksmų plano.

We are always one
atop the ground that grew cold, i’m going to walk barefooted and your warmth will support me. i was born alone and yet, it’s as if i was bound to meet you. you, you know me more than anyone else does. i’ll stand up to face everything grand, fatally, when i’m with you. the journey we both walked together, we’ll make that our proof, forever.

Aika
Trečiokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Hira on 2015-09-19, 10:01

Juk Hira mintyse buvo pagalvojus, jog tas piešinys gali priklausyti Mayai arba  tam kam patinka Maya, taaaad vadinasi Kyuubei patinka Maya, ji žvilgtelėjo į vieną tai į kitą ir nusišypsojo, aišku nenormaliai, o palenkus galvą nuleidus antakius, bei kažkokiu keistu žvilgsiu. 
-Hmm jie tinka,- tyliai sumurmėjo Hirata.
Bei laukė atsakymo, ar tai jo piešinys ar nea. Jei ne jo lieka tik Lucasas, o žinant merginos pavydą, būtų įdomių vaizdų...

More than just a childish

Hira
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1424

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kyuubei on 2015-09-19, 11:46

Kyuu jautė iš Riku kylančią neitin malonią sau energiją, tačiau tai dar daugiau skatino šį veikti taip kaip darė prieš tai.
Pasiklausęs diskusijų apie Majos thingies vaikinas dar pasijuokė tačiau greitai viskas pasikeitė, dabar jis buvo taikiklyje. Kiek susiraukė nepatenkintas išgirdęs , ką kalba Maya.
- Deja, - pakilnojo pečius ir perbraukė plaukus ranka, kuri atrodo tuoj pat galėtų virsti į kumštį. Kyuu visą laiką šypsojosi kadangi jam iš tiesų buvo smagu, o ir panelių aplink nemažai, nesvarbu , kad šalia ir mokytojas sėdi.
- Aš?..Aš?Kimbu?,- atrodė kiek apstulbęs tamsiaplaukis, nepanašu , kad kibtu prie kiekvienos, greičiau draugiškai pakalbintų.
- Ačiū, - paėmęs popiergalį padėkojo Aikai, kuri turbut išlipo iš lovos ne ta koja. Pasiražęs pasisuko į Mają , kuri dar vis kvatojo, - Manau turėtum surimtėti, - pasakęs vėl nusisuko į Aiką, kuri leptelėjo kai ką iš tiesų įdomaus.
- Eh?,- pasisukęs kilstelėjo antakį ir priėjęs palink link merginos, juos skyrė keli centimetrai.
- Idomu..., abejoju ar sugebėsi, o aš maniau mes draugai,- nuolankiai besišypsodamas paglostė merginai.
Tada teatrališku mostu perbraukė ranką šiai per skruotą:
- Tu kaip laukinė rožė, graži tačiau spygliai skaudesni nei įprasti, tačiau nepamiršk to, - nusilenkė merginai pritūpdamas kažkiek.
- Ir jos atsiduria kambario vazoje, tad lauk, bandyk ir pralaimėk, - trys pirštai buvo užlenkti bevardinant ką merginai reikia daryti.

Kyuubei

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aika on 2015-09-19, 12:32

Ji net nekrustelėjo, nei kai vaikinas kažką jai atsakė, nei kai ėmė eiti link jos, o galiausiai atsidūręs taip arti, dar ir palinko. Nustojusi braukyti tušinuku popieriuje, padėjo šį ant stalo, ir atidususi iš lėto pakėlė galvą. Akyse buvo priešiškas žvilgsnis, tikrai ne draugiškas. Kilstelėjo vieną antakį aukštyn.
-Draugai? Nė neįsivaizduoju kodėl tu šitaip pagalvojai. Tu mane erzini,- purkštelėjo it būtų laukinė katė, nesutinkanti taikstytis su jo kalbomis. Pavarčiusi akis, vėl žvilgsniu stabtelėjo ties vaikinu priešais ją. Suraukusi antakius, iškart numušė jo ranką šalin nuo savo skruosto.
-Tu lendi į mano asmeninę erdvę. Pernelyg arti. Kaip ir pats sakei, aš kaip laukinė rožė. Galiu durti labai aštriai,- pareiškė veidas vis labiau niaukėsi. Nepatiko jai nei prisilietimai, nei toks jo buvimas arti. NE dėl to kad jautėsi nejaukiai, tai tiesiog ją erzino. Buvo šitaip išauklėta, kai augo turtingų tėvelių namuose, taip tiesiog buvo, negerai.
-Tai iššūkis? Sėkmės. Aš neketinu žaisti kvailo tavo žaidimo,- abejingai pareiškė gūžtelėdama pečiais. Jeigu jis ketino ją palaužti, ar ką, tuomet deja, bet jam teks pralaimėti.

We are always one

Aika
Trečiokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ren not Rem e u e on 2015-09-19, 13:00

Riku tik syptelejo pamacius jog vaikinukas pasitrauke nuo jos pradejo erzinti kita mergina kuri tikrai atrode daug patrauklesne nei Rijouku tode rozinplauke tikejosi jog jis negrys.
Riku akys toliau like ismeigtos i telefona. Oru programoje rode jog turetu jau dabar pilti kaip iskybiro . Melavo ...bet jau uz lango pradejo linoti . Riku isijunge yaoi fanfiction ir eme skaityti.

Ren not Rem e u e
Aštuntokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Maya on 2015-09-19, 17:01

Kyuu išsisukinėjo sakydamas, kad piešinys ne jo, o galiausiai dar ir liepė šiai surimtėti, todėl ji tik prunkštelėjo ir padėjo piešinį į šalį, tada ištraukė kitą. Rankose laikė sulankstytą lapą ir stebėjo kas vyksta tarp Kyuu ir Aikos. Susidomėjus pakėlė vieną antakį ir susidomėjusi laukė to, kas vyks toliau.

“nothing left to loose“

Maya
Cyanide

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kyuubei on 2015-09-19, 19:44

- Draugai juk irgi erzina, - nusijuokė šis, visgi ir toks laiko praleidimas atrodė labai turiningas, ypač kai šioji panelė davė dar daugiau peno tamsiaplaukiui.
Numuštą ranką apžiūrėjęs vaikinas tik dar labiau ėmė šypsotis.
- Tiek įtūžio tokiam mažam kūne, - nužvelgė ją visą kažkiek pervertiškai , tačiau to šiuo metu neparodė, kadangi, nepanašu buvo , jog būtų tam laikas ar vieta.
- Aš?Negalėčiau, - pridėjo ta pačią ranką sau prie krūtinės, - Tu neteisingai viską interpretuoji, - pirštu parodė į merginą, prisimindamas kaip šioji "dūrė" į jį pirštu anksčiau.
- Eh? Aš turėjau omenyje, jog tavo planas atsikratyti manęs - ž l u g s ,- ištarė paraidžiui baksnodamas šiai į žandą, - aišku greitai atitraukė ranką ir klastingiau nusišypsojo.
Jam pasidarė įdomu , ar šioji užkunkuliuos kaip virdulys, gal ir karšti it lava garai pradės veržtis pro jos mažytes mielas ausis.
Visą laiką kalbėdamas su šią užsispyrėle nepamiršo numesti žvilgsnį į telefoną įnikusiai merginai, kuri rodos visai nesidomėjo, kas vyksta klasėje. Tarsi arenoje vienas prieš vieną, ne , geriau baseine pilname medaus, Aika ir Kyuu rodos tuoj pradės grumtis, bet žinant merginas abejotina ar ji nepaims ir nepabėgs iškarto, visgi panelė aštrialiežuvė priminė jam Miki, kuri viską išpūsdavo iki begalybės, gal ir šios ego yra tiesiog pasibaisėtino dydžio.
Kiek taip "palaginęs" Kyuu vėl prabilo:
- Turiu pasiūlymą, - nusišypsojo šis.

Kyuubei

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aika on 2015-09-19, 20:16

-Ir štai kodėl man labai gerai ir vienai,- tik burbtelėjo. Tikra tiesa, ji puikiai vertėsi ir viena, gyvendama savo blizgančiame pasaulyje. Dauguma jos vengdavo ir nelįsdavo, ir ji neprieštaravo.. Nesuprato, kodėl, šis vaikinas, prikibo būtent prie jos. Juk klasėje buvo pilna ir kitų merginų.
-Cha. Tu dar nematei manęs įtūžusios,- tik purkštelėjo. KAi ji pykdavo, būdavo daug blogiau. Viskas tiesiogine to žodžio prasme skraidydavo aplinkui, mat Aika taip parodydavo savo įniršį - išliedavo jį ant daiktų ir žmonių. Bet nors užtat vėliau geriau pasidarydavo..
-Ir aš tai jau supratau. Tu it įkyrus ir nuolatos zvimbiantis vabzdys... Ko gero turėsiu persikelti į kitą pasaulio kraštą kad nuo manęs atstotum,- jai net galvą įsiskaudo. Dvidešimt minučių kai ji čia yra, o jau norėjo dingti kuo greičiau, apšaukti įtėvius kokio velnio perkėlė ją į šią mokyklą, užsidaryt savo kambaryje, ir gyventi toliau ilgai ir laimingai. Štai tai buvo puikus planas, bet ji sėdėjo čia, ir spoksojo į įžūlų vaikiną priešais save.
Tačiau vis tiek jos ir žvilgsnis ir balsas išliko abejingais. Jautėsi išsekinta kad su juo ginčytųsi, ir peštusi it katė su šuniu, ir buvo tikra, kad Kyuu nėra vertas jos tiek dėmesio, laiko, o tuo labiau nervų. Jis jos nedomino.. Protingiausia išeitis buvo tiesiog nekreipti į jį dėmesio, ir tada jis turėtų atstoti ir ją toliau palikti pačią su savimi.
-O ar čia nėra jokios kitos merginos, kuriai tą pasiūlymą galėtum pateikti? - nuleido akis toliau į savo užrašų knygutę, ir ėmė vėl popieriuje kažką braižyti, tarsi nebūtų visai susidomėjusi, jo tuo pasiūlymu.

We are always one

Aika
Trečiokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Hira on 2015-09-19, 20:23

Hira kaip visada mėgo daryti žiūrėjo į tą kas kalba, sukinėdama galvą. Susiklosčiusi situacija, buvo gan įdomi, bet daaaug klausyti Hirata mėgo neperdaugiausiai jai visad būtina kažką veikti,  ji sėdėjo ir nieko neveikė, tad daugiau nebeliko ką jai veikt, vis dar viena ausimi klausydama kas ką kalbą Hirata pasiėmė vieną laisvą lapą nuo stalo ir pradėjo kamputyje paišelioti visokias širdeles, žvaigždutes...Pasirėmusi ranką į žandą bei atsidususi ji toliau ramių ramiausiai piešė, ir tyliai niūniavo, o kas jai daugiau daryt?

Hira
Penktokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kyuubei on 2015-09-20, 12:02

- Neatrodo, kad būtų gerai, - prunkštelėjo šis, visgi užsispyrėlė nenori būti tramdoma, panašu, jog tai užtruks, na bet vaikinas tikrai savo pasieks.
- Panašu, kad greitu metu galiu ir pamatyti, - iškišo liežuvį, kuris it ungurys ėmė raitytis pašaipiai. Vaikinas seniau buvo vienas iš ramesnių , į akį nekrintančių žmonių, tačiau dabar jam knietėjo tiesiog tą mergiotę kibint ir kibint daug.
Kadangi jie bus klasiokai ir panašu , jog pradžia nebus lengva, šis jam neįprastai atsiduso tačiau jo šypsena tik dar labiau platėjo, atrodo veido neužteks jai.
- Įkyrus?,- Pakraipė galvą , - Aš manau tiesiog tu pati, esi pasimetus, o aš tiesiog noriu būti draugiškas, - ėmė ginti save, tačiau tai nebuvo gynyba , tai labiau priminė pasiteisinimą, kad toliau galėtų kibti. Nepavadinsi to kibimu, tiesiog, panele nėra prie tiek dėmesio pratusi ir jai sunku suvokti , kad šis neturi jokių blogų užmojų, tiksliau taip ji turėtų manyti.
- Pasaulio kraštas? Tikrai?Manai aš tave vaikyčiausi po visą pasaulį?,- nusijuokęs šis sugnybo šios mažą nosytę.
- Nesusireikšminkite tamsta,- teatrališkai nusilenkęs paleido įkaite tapusią nosiukę.
Kadangi mergina visą laiką buvo tolygi it lyginimo lenta, nepraverstu koks bumbtelėjimas tame lygiame kelyje, tai ir buvo Kyuu.
- Manau tu tinkamiausia, - nusišypsojo, - Aš rimtai, jokių  piktų kėslų, tai tik pasiūlymas , pamatysi , tikiu kad nedomina, bet aš pradėsiu reikalauti, o nesiūlyti,- išsišiepė tamsiaplaukis atkakluolis. 
- Abejingumas skriaudžią patį žmogų, - paėmė šios knygutę ir ėmė vartyti,- Klausyk,- dabar jau visiškai jam nebūdingu ramiu, paprastu, netgi gailiu balsu pasakė.

Kyuubei

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aika on 2015-09-20, 14:44

-Tu mane matai pirmą kartą gyvenime, ir net nepilnai pusvalandį. Kaip tu gali kažką sakyti apie mane,- kilstelėjo antakį aukštyn. Jis sau leido per daug, spręsti kas jai gerai, ir kas ne. Juk tokia teisę turėjo tik ji.
-Gal tada pagaliau atstotum..,- sumurmėjo sau po nosim, beveik negirdimai. -Pasimetusi? Kalbi nesąmones.. Aš visai nepasimetus,- suraukė antakius. Aikai tiesiog toks elgesys nebuvo priimtinas. Prie dėmesio ji buvo pratusi, ir jis netgi jai patiko, tačiau, iš toli. Ankstesnėje mokykloje, jai praeinanat visų akys dažnai būdavo nukreiptos į ją, ir taip būtent toks dėmesys jai patiko... Bet ne toks, kai buvo lendama į jos asmeninę erdvę. Ji nebuvo nusiteikusi bendrauti.
-Aš labai tikiuosi, kad ne,- merginos akys prasiplėtė iš nuostabos šiam sužnybus jos nosį, ir Aika net loštelėjo atgal. Kaip jis drįso... Primerkusi akis, sugriežė dantis, dabar žvilgsnis visai nebebuvo abejingas - ji akimis aštriai varstė Kyuu, tarsi vien žvilgsniu galėtų šį nužudyti.
-Ei! - nevalingai paleidusi tušinuką pamėgino sugriebti knygutę, kurioje buvo ko gero sudėta pusę jos gyvenimo, pusę visko. -Atiduok, tai mano, ir tu neturi jokios teisės,- įsirėmusi delnais į stalą atsistojo, sugniauždama pirštus į mažus kumštukus. Jautė kaip ko gero visi stebeilijo į juos, ir ji nepakėlė čia vėjo tik todėl, kad jie buvo klasėje, ir bent jau teoriškai, vyko pamoka. Kelias akimirkas dar stebeilijusi į vaikiną, galiausiai atlaisvino pirštus ir dunkstelėjo atgal į kėdę atsilošdama, ir sukryžiuodama rankas ant krūtinės. Veidas aiškiai atspindėjo pyktį.
-Įdėmiai,- galiausiai pasidavusi atmetė plaukus atgal, ketindama išklausyti ką jis nori pasakyti.

We are always one

Aika
Trečiokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kyuubei on 2015-09-20, 18:10

- Nesvarbu, kad pirmą kartą! Galiu..nes, - atsiduso dar kartelį mergina kiek gynėsi, kiek puolė šį, tačiau bet koks atsakas ir dėmesys buvo įvertintas teigiamai Kyuu mintyse.
- Nes, man nėra sunku pajaust ir sužinoti , kas esi per žmogus, kad ir iš poros žodžiu,- patenkintas savimi, spėjo juk ir pasigirti ir dar pateisinti save.
- Kaip ir sakiau atstosiu kai..,- nutraukė savo mintį, - Manau pati supranti, jei ne tai suprasi greitai, - dar kartelį šyptelėjo merginai.
Kyuu mėgo žaisti ne tik paprastus žaidimus, bet ir psichologinius, atrodo, tai buvo nauja jam, tačiau darė viską labai natūraliai, kas galėjo pagalvoti, juk šis vaikis vos prieš gerus kelis mėnesius, buvo niūrus, labiau susitelkęs į save, kovotojas, o dabar priešingybė, daugiau atsiskleidžiantis ir norintis , kad jam priklausytų visas pasaulis ir jo gėrybės, žinoma, tik vienas žinojo, apie kokias gerybes kalbama.
- Bet juk pati sakei...ai tiek to, - ėmė juoktis šis, - Manau mes galiausiai juoksimės iš pirmos tokios pažintinės dienos, - pasitrynęs petį pliurptelėjo.
- Nebijok, nieko klasifikuoto neplanuoju atskleisti ar tave šantažuoti, - atitraukė knygutę dar toliau, jog šioji nepasiektu, aišku, knietėjo pasižiūrėti, kas joje, gal ką naudingo rastų, bet ar tai garbina? Tarsi viduje sąžinė pabudo pas vaikina, tačiau taip kaip pabudo taip ir užmigo, ant jos veido liko tik užrašas NE , pažiūrėsiu Vėliau.
- Kadangi pagaliau klausaisi..pradėsiu, - patenkintas dar pamosikavo knygute kuri it lobis jam buvo svarbesnė nei jo pačio gyvybė, aišku, tik šią akimirką.
- Klausyk, labai svarbu, - su kiekvienu žodžiu vaikinas vis arčiau lenkėsi prie šios spirgančios it keptuvėje lašinys , merginos. Priartėjęs prie jos veido pralenkė jį ir susirado šios mažytę ausytę:
- Noriu, kad su manim..,- duslus balsas pasigirdo pašnibždomis, kurį stūmė besivinguriuojantis vaikino liežuvis. Buvo galima jausti, kad tarp jų kilo įtampa, tvyrojo kažkoks keistas jausmas, gal net turėjo kiek nukrėsti šiurpas.
- į...,- nutęsė dar kartelį  vos vienintelę raidė vaikinas,- Pasimatymą, -daugiau nieko nesakęs iš lėto besitraukdamas atgal dar spėjo užkabinti nosimi jos skruostą, tai buvo tarsi taikos ženklas. Pasiūlymas turėjo būti merginai netikėtas, tačiau Kyuu turėjo savo tikslų, norėjo įrodyti, parodyti ir suprasti, bet velniai žino, kokia situacija įvyks jeigu šioji atsisakys, nors turbūt tai ir bus, bet turėdamas įkaitą savo rankoje, tai mintyse ėmė vadinti knygutę vaikinas buvo ganėtinai geroje pozicijoje.
Atsitiesęs šis stebėjo merginą akylai, nepraleido nei vienos šios emocijos, viską matė.

Kyuubei

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ren not Rem e u e on 2015-09-20, 18:31

Riku baigusi skaityti viena skyriu atsiduso ir letai atsistojo . Pirmas dalykas i ka ji pasisuko nuo telefono nebuvo aplinkiniai zmones o lango puse ,paziureti i triuksminga lietu. 'turetu griaudyti' ji pamane ir pakele savo kuprine.
Visi buvo uzsieme , bendravo tarpusavyje . Riku nepritapo nei vienam rate...bet tai nebuvo lyg ji noretu. Ji nepasitikejo nei vienu zmogumi is sios klases. Na gal siek tiek Hirata bet tikrai nekitais.
Ji nukauksejo tyliai iki klases isejimo ir pries iseinant tyliai tare:
- goodbye see you later ,- tiesiog is iprocio buti mandagiai ji atsisveikino tik netycia angliskai bet mergina neabejojo jog visi suprato jai isgirdo.

Ren not Rem e u e
Aštuntokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Hira on 2015-09-20, 18:45

Bepiešdama akies kampeliu užmatė Riku. Ir ištiesė ranką link jos ir zirzenčiu balsu tarė:
-Neeee, neik niekur! Aš ir taip pasimetus, nežinau ką daryyyt. 
Taaaaip, šviesiaplaukė jautėsi nemaloniai, tiesiog ji buvo pasimetusi, aplinkui dauguma bendravo, o Hira sėdėjo. Tiesiog sėdėjo. O kai ir Rijouku sėdėjo ji žinojo, kad ir ji jaučiasi keistai ir Hirata neviena tokia, tad ji garsiai atsiduso ir žiūrėjo ar draugė paliks ją vieną likimo valei. Ji būtų ėjusi kartu su Riku, bet norėjo susipažinti su klase, kad per kitą pamoka nereiktų sėdėti kaip akmeniui. Rijouku net neišklausius Hiros išėjo ir ši mintyse pradėjo reikti: Kodėl Riku, kodėėėl?
Tada vėl nuleido galvą niūniavo ir paišeliojo.  Nuo pradžių niūniavo ramias dainas, bet vėliau nejučiomis  priėjo prie rock'o ir metalo, ir pajutusi kaip ji judina galvą Hirata nusijuokė ir su šypsena toliau piešė. Pasirodo mergina, moka ir pati jau nuotaiką pasikelt.

Hira
Penktokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Maya on 2015-09-20, 19:25

Maya abejingai, gal net per daug, šaltu veidu stebėjo šou. Galiausiai išlankstė piešinį ir trenkė jį į stalą taip, kad klasėje net suaidėjo. Mergina net buvo pamiršusi, kad kažkur klasėje vis dar yra mokytojas. Pažiūrėjusi į popieriaus lapą prunkštelėjo ir papurtė sau galvą.

“nothing left to loose“

Maya
Cyanide

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aika on 2015-09-21, 17:25

-Tu nežinai nieko apie mane, tad negali kažko ir spręsti,- sukandusi dantis, įtraukė pro šiuos oro. Mintys sukosi apie tai, jog nereikėtų taip pasiduoti, ir reaguoti į jo žodžius. Kažkodėl susinervino, jis įplieskė kibirkštį, ir ši taip staigiai išplito, kad Aikai teko raminti pačiai save.
Jos akys dar sykį piktai žybtelėjo, jam kalbant. Smilkiniai tvinkčiojo, tačiau bent jau veidas atrodė ramesnis. Vos pro pravertas lūpas iškvėpė orą ir vos susilaikė necaktelėjusi liežuviu ir neatsikirtusi kokia ironiška pastaba. Jai nebuvo juokinga. O ir nemanė, kad kada nors su juo juoksis iš šio įvykio.. Veikiau pasistengs, kad jis daugiau jai po kojomis nesipainiotų. Akys vėl nukrypo į knygutę vaikino rankose, ir susiaurėjo. Ten buvo slaptų dalykų... Nenorėjo kad ka sužinotų. Sučiaupusi stipriai lūpas, vėl nukreipė žvilgsnį į Kyu, ir kilstelėjo antakį laukdama ką jis pasakys.
-Mhm.,- nenoriai nutęsė, šiek tiek loštelėjo atgal jo veidui artėjant, bet Aika ir taip rėmėsi į mokyklinės kėdės atlošą, ir nebebuvo kur trauktis. Jai nepatiko toks artumas, jis pernelyg daug sau leido. Šitaip brautis į jos asmeninę erdvę.. Kas jis toks? Dar nieka, nedrįso su ja šitaip elgtis. Dažniausiai visi jos kiek prisibijojo ir netgi vengė.
Nugara nubėgo šiurpas kai jis kalbėjo taip arti jos ausies. Akimirką, o gal dvi, pamiršo kaip reikia kvėpuoti, nė nepajuto, jog sulaikė kvėpavimą. Buvo įsitempusi it smuiko styga, galėjai tai puikiai jausti. Tik jam pabaigus savo žodžius, ji mirktelėjo, tarsi netikėdama tuo ką girdi. Ko gero buvo pernelyg šokiruota, kad net krustelėtų. Tik akys nuslinko jo veidu, mėginant įskaityt, ar jis rimtai, ar tuoj išsišieps ir pasakys kad tik tyčiojasi iš jos. Po velniais, ir kas jo galvoje švilpė..
-Tu rimtai? – maždaug po kelių sekundžių atgavusi amą mirktelėjo, o tada staiga krūptelėjo pasigirdus trenksmui į stalą, ir pasilenkusi į šoną žvilgtelėjo į merginą, berods Mayą, kuri regis reikalavo visų dėmesio. Suraukusi antakius debtelėjo į Kyuu, norėjo aiškiai pasakyti ne, bet tada į akiratį kliuvo jos knygutė, kuri tebebuvo jo rankose. Veidas dar labiau apsiniaukė.
-Jeigu sutiksiu..,- iš lėto nutęsė atsidusdama ir trumpam užmerkdama akis. Smilkiniai tebetvinkčiojo. –Atiduosi tai kas priklauso man, ir po to paliksi mane ramybėje? – pavargusiu balsu tarusi, kilstelėjo akis aukštyn.

We are always one

Aika
Trečiokas(-ė)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Vafliukas on 2015-09-21, 22:35

Net nekreipė dėmesio į visą šitą kitų mokinių pokalbį, susitelkė ties nauju padėtu piešiniu ant stalo. Susiėmęs sau už smakro pradėjo linksėti galva. 
- Hmm... Akiniai... Maya čia tavo piešinys, - pažiūrėjo į jos akis su gana rimtoku veidu, šįkart pasitikėjo savim, kad yra teisus. Šiek tiek atsikvėpė ir laukė jos atsakymo, bei kitų mokinių spėjimų.

Hypeeeeeeeeeeeeeeeeee!
 #apsivaflinaukelnytes

Vafliukas
Septintokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 3048

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kyuubei on 2015-09-22, 00:06

Kadangi Kyuu taip įsijautęs į bendravimą su klasioke, net nepastebėjo , kad kažkur, ten, lauke, lyja. Mažas būdamas bėgiodavo ir taškydavosi balose, o grįžęs ir susuktas į patalus drebėdavo, tačiau plati šypsena niekados neišblėsdavo, kaip ir šiandieną, jis ją skyrė tai merginai, kuri turbūt labiausiai patraukė vaikino dėmesį, visgi turėjo matytis, kad kitos panelės šią akimirką jam buvo lygios 0, na tiksliau 0,5. Laikydamas knygutę ėmė mosuoti ja lyg vėduokle. Akys vaikino šmirinėjo, kai išgirdo sujudimą, spėjo jomis tik išlydėti išeinančią merginą, net ranka pamojuoti nepakilo, koks skirtumas, juk ji nemato. O tie angliški žodeliai sukėlė šiokį tokį susidomėjimą, visgi jis pats buvo ganėtinai geras anglų kalbos specialistas, taip pats save vadino, o juk dar mokinys, kažin kiek tos kalbos ir temokėjo, o štai jo mintis išbarstė, turbūt , pabėgėles draugės šauksmas, na greičiau, garsesnio tono pavartojimas jam priminė rėkimą. Kyuu buvo tylesnis, todėl iki šiol nebuvo pratęs prie didelio triukšmo, o ypač kai žmonės kalba garsiai. Kol ausyse zvimbė skardus garsas vaikinas net įtraukė pečius, tarsi vyras nepirmos jaunystės su sąnarių problemomis. Atrodo, viskas aplink jį blaškė nuo pagrindinio tikslo, štai dar vienas atvejis. Trenksmas, kuris priminė gerą "statybinį" pliozą per nugarą, iš tikrųjų Kyuubei persisukęs nustebo, kad tai buvo Maja. Tas geras ,minkštas, akiniuotas padarėlis?Nah- net pasipurtė tamsiaplaukis, matyt jiedu su Aika jai įgrįso, o gal čia pavydo scena?,- galvoje iškilusi tokia mintis kaip mat išsilydė kaip sviestas ant karštos keptuvės. 
- Mes tuoj, - pamojo ranka Majai, kad šioji suvoktų , jog jiedu tikrai užsiėmęs, ne gana to , juk pati girdėjo pokalbį. 
Pagaliau galėjo grįžti prie pagrindinio patiekalo, merginos, kuris it liūtas pravėręs burną laukė cirko artisto , kuris įkištų galvą, tačiau Kyuu buvo nepėsčias, jautė pavojų, bet rizikos nebijojo.
- Iš dalies esi teisi, nežinau, bet sakau, ką jau supratau, deja, to jau nepakeisi, - spragtelėjo pirštais.
- Juk ir tu pati jau aiškiai parodei savo nuomonę, kuria apie mane susidarei,- viskas buvo labai paprasta, Kyuu nesistengė slėpti savo asmenybės ir atrodo kiekvienas sakinys, žodis, net kvėpuojamas jo oras, merginai darė kažkokią įtaką, juolab tokie dalykai vykstant pirmam susitikimui yra tiesiog unikalūs. Katė ir šuo, vilkas ir lapė, kuris laimės?Panašu greitos kovos baigties nebus.
- Gali kiek nori žaibaruoti savo dailiomis ir kerinčiomis akimis, - pasakęs suklapsėjo savosiomis, jo žvilgsnis buvo ramus ir skvarbus, atrodo it kurmis rausėsi į žemę ieškodamas skanių skanių kirmeliukų.
Matydamas, kad tikrai situacija ir visa kontrolė jo pusėje mūsų didvyris sugalvojo dar vieną klastybę, akimirkai dingęs iš šio pasaulio ir paskrojęs tarp veneros ir marso jis sugrįžo dar labiau pasitikintis ir turintis tiesiog tobulą pasimatymą eigos planą.
- Akivaizdu , kad taip, - užtikrino merginą šis, jam pačiam būnant jos vietoje turbūt būtų buvę taip pat sunku patikėti , ką jis kaba, bet ji juk jo nepažįsta, bent savaitėle būtų pagyvenę kartu bendrabutyje, butu tikėjusis dar ir daugiau, visgi šio moksleivio kišenės pilnos "šposų" gudrybių ir įvairiausios klastos.Viskas turėtų pavykti ir mergina supras, kodėl šis ją kviečia į pasimatymą, kodėl prie šios "kimba". Dabar juk toks geras metas pagaliau pastebėjęs užlango žliaugiantį lietų nusišypojo.
- Lyja..-atrodo visas dangus verkė , juk šėtonas šią vargšę mergaitę skriaudžia, jos knyga paėmęs visam pasauliui parodys visas jos paslaptis. Kvailai skamba, tačiau gal ir būtų įdomu, samprotavo vėl Kyuu, tą darė šiandieną neįprastai dažnai, gal šioji viešnia vertė vaikiną kiek sukti galvą daugiau nei pats manė esą reikalinga. 

Išgirdęs pirmuosius panelės žodžius Kyuu net suplojo rankomis:
- Žinoma!, - patenkintas iškėlė knygutę į viršų, tars olimpinį fakelą, kurį nešis ne į bet kur, o į pati pačiausią ,pasimatymą su irzlia, turbūt jam  ateityje galą žadančia padaryti, mergina.
- Tačiau, - klastinga šypsena grįžo į jaunuolio veidą, jausdamas , jog šioji vos ne prieš jį klupi vaikino apetitas dar labiau augo, atrodo ego nebetilps į kelnes, o jis juk dėvėjo aptemptus džinsus, įsivaizduokit koks vaizdas būtų.
-Tačiau, jis turi įvykti šiandieną ir dar vieną dalyką, pasakysiu, kai jau eisime kartu, kad svetimos ausys, - pažiūrėjo į visus klasiokus, o ypač į Mąją:
- Negirdėtų, juk nenorėtume susigadinti tokios smagios progos susipažinti, ne?,- nuolankiai nusišypsojo ir net akys užsimerkė kaip katino murkimas buvo girdimas patalpoje, vaikinas buvo patenkintas, pergalė atrodo bus arti, tačiau čia tik laimėta kova, bet ne karas. 
- Tikiuosi tu nepyksti, - priėjęs paglostė merginai plaukus, juos kiek suveldamas, žinoma, kad pyksta, nebuvo nė klausimo, tačiau ilgą laiką tik burną aušinęs vaikinas norėjo šią pakibinti , pajausti visą teigiamą ir neigiamą energiją, kuri atrodo it upeliais tekėjo aplink Aiką. Juk toks nuostabus jausmas būti nekenčiamam ar mylimam, juk tai reakcija, atoveiksmis, veiksmas į jį, to jis ir siekė, būtent šią akimirką.

fontai susivele gome xDD tingejau taisyt

Kyuubei

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Maya on 2015-09-22, 08:40

Maya stengėsi per daug dėmesio nekreipti į porelę, neklausyti ką jie šneką (nors didžiąją dalį išgirsti buvo sunku, kadangi Aika sėdėjo atokiau nuo visų, o Kyuu buvo šalia jos), tačiau jos viduje virė nežinia kas. Na taip, jie niekada nebuvo pora ir tokia nesiskelbė, laikė save tik draugais, bet visgi ji matyt kažkiek pavydėjo. Ji jam padovanojo savo pirmąjį bučinį ir vyko dar kai kas, tačiau ji stengėsi laikytis tvirtai. Nepastebėjo ir kaip išėjo Riku. Tuščiai spoksojo į kelis sulankstytus piešinius ir į išlankstytą ant viršaus jų. Kai Inugami spėjo, kad tai jos piešinys, dirbtinai nusijuokė:
-Visi piešiniai, kuriuose matai akinius, yra mano. - kiek suvaidintai šyptelėjo. Ji stengėsi šypsotis kuo įtikimiau.
Kai Kyuu mostelėjo sakydamas "Mes tuoj" Maya atsiduso ir kandžiai pasakė:
-Žinai, kai kurie žmonės norėtų viską čia užbaigti ir eiti sau.
Tikriausiai būtent tą akimirką Maya suprato, kad ji nebeilgai atsilaikys. Jos tonas buvo griežtas, kas merginai buvo visiškai nebūdinga.
Bandydama atsipalaiduoti Maya iškvėpė ir vos matomai papurtė galvą. Su vaikinais jai niekada nesisekė. Bent anksčiau bent jau brolis ištraukdavo ją iš bet kokio mėšlo prieš jai spėjant nusvilti.

“nothing left to loose“

Maya
Cyanide

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 15:41

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 1215 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next